SZKOLENIA LOGOPEDYCZNE

DLA RODZICÓW, NAUCZYCIELI oraz LOGOPEDÓW

PROGRAMOWANIE JĘZYKA

Szkolenie z programowania języka dla dzieci z zaburzeniami komunikacji odbędzie się 13. grudnia w środę w godz. 10:00-15:00. Zapraszamy logopedów, nauczycieli, rodziców i studentów logopedii.
Miejsce szkolenia: Rzeszów, Al. Wyzwolenia 4;
Prowadząca: dr K. Sedivy-Mączka;
Koszt: 320 zł;
Informacje szczegółowe w zakładkach OFERTA SZKOLEŃ I ZAPISY NA SZKOLENIA.
Ilość miejsc ograniczona!

TERMIN SZKOLENIA Z SYMULTANICZNO-SEKWENCYJNEJ NAUKI CZYTANIA

Serdecznie zapraszamy 12. grudnia 2017, wtorek w godz. 10:00-15:00 na szkolenie z Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauki Czytania. Szkolenie odbędzie się w Rzeszowie, Al. Wyzwolenia 4. Prowadząca: dr K. Sedivy-Mączka.
Koszt szkolenia: 320 zł. Zapisy na stronie internetowej w zakładce ZAPISY NA SZKOLENIA.
Kontakt telefoniczny: 722 024 644

METODA VERBOTONALNA cz. 1

Podajemy termin szkolenia z metody verbotonalnej cz. 1: 18-19 czerwca 2016. Wszystkich zainteresowanych usprawnianiem percepcji słuchowej pacjentów we wczesnej interwencji logopedycznej serdecznie zapraszamy! Zostało tylko 5 wolnych miejsc.

SZKOLENIE Z DYSLEKSJI

Serdecznie zapraszamy nauczycieli i terapeutów na szkolenie: Specyficzne trudności szkolne – dysleksja, dysgrafia, dysortografia i dyskalkulia. Diagnoza i terapia. Szkolenie odbędzie się w Rzeszowie 22.04.2016 (piątek) w godz. 9:00-17:00. W programie to co istotne z teorii i mnóstwo praktycznych, pomocnych rozwiązań w pracy z dyslektycznym uczniem. Polecamy! Zostało 5 wolnych miejsc.

SZKOLENIA W WARSZAWIE

Od 2016 roku będziemy organizować szkolenia dla logopedów w Rzeszowie i w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się propozycją tematyczną zamieszczoną w zakładce Oferta szkoleń: Rzeszów i Warszawa.

PAŹDZIERNIKOWE TERMINY SZKOLEŃ

Serdecznie zapraszamy 19.10.2015 (poniedziałek) na szkolenie z SYMULTANICZNO-SEKWENCYJNEJ NAUKI CZYTANIA – czwarta edycja w Rzeszowie i 30.10.2015 (piątek) na warsztat praktyczny – Metoda Krakowska w pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Szkolenia poprowadzi dr Katarzyna Sedivy – surdopedagog, logopeda, terapeuta Metody Krakowskiej.

PROGRAMOWANIE JĘZYKA

W czerwcu zapraszamy logopedów na dwa szkolenia: z programowania języka (12.06.2015, piątek) i z metod wywoływania głosek (10.06.2015, środa). Ostatnie wolne miejsca!

SIEĆ WSPARCIA LOGOPEDÓW

SIEĆ WSPARCIA LOGOPEDÓW to nowa (bezpłatna) inicjatywa portalu LOGOPEDIA – szkolenia i terapia. Zapraszamy studentów logopedii, początkujących i doświadczonych logopedów do zgłaszania tematów, o których będziemy dyskutować na pierwszym, drugim i kolejnym spotkaniu. Liczymy na odzew ze strony podkarpackich logopedów i zachęcamy do kontaktu: logopediaszkolenia@wp.pl

Kolejne informacje nt. inauguracyjnego spotkania już niebawem!

SZKOLENIA Z AFAZJI I ZESPOŁU ASPERGERA

Informujemy, że zaplanowane na kwiecień szkolenia z: diagnozy i terapii afazji oraz zespołu Aspergera odbędą się późniejszym terminie. Dokładna data będzie podana po utworzeniu się grupy szkoleniowej. Zapisy trwają – zapraszamy.

pavmedia.pl - tworzenie stron internetowych Lublin